Неуверенность (коми сёрнинебӧг) — различия между версиями
Шань Надя (сёрнитанін | чӧжӧс) |
Шань Надя (сёрнитанін | чӧжӧс) |
||
| Строка 31: | Строка 31: | ||
|- | |- | ||
|Наверное | |Наверное | ||
| − | |Стӧча<br> | + | |Стӧча<br>Кӧнкӧ |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Версия 13:45, 3 йирым 2016
| Рочӧн | Комиӧн |
|---|---|
| Я не уверен | Ме ог тӧд |
| Я сомневаюсь | |
| Может быть | Вермас лоны |
| Возможно | Гашкӧ |
| Я не могу сказать | Ог вермы шуны |
| Не знаю стоит ли... | Ог тӧд колӧ оз |
| Боюсь утверждать | Пола вӧйпӧдны |
| По правде говоря... | Збыльысь кӧ шуны |
| Не могу сказать с уверенностью | Ог шу збыльысьсӧ |
| Наверное | Стӧча Кӧнкӧ |