Кӧсъя тӧдны (Юрган уджтас) — различия между версиями
Ӧньӧ Лав (сёрнитанін | чӧжӧс) |
Ӧньӧ Лав (сёрнитанін | чӧжӧс) |
||
| Строка 8: | Строка 8: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |16:48 | + | |[16:48] |
|2017-05-19 | |2017-05-19 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |19:53 | + | |[19:53] |
|2017-04-28 | |2017-04-28 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Копей |
| − | |14:43 | + | |[14:43] |
|2017-04-14 | |2017-04-14 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |00:22 | + | |[00:22] |
|2017-03-17 | |2017-03-17 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |01:05 | + | |[01:05] |
|2017-03-03 | |2017-03-03 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |00:07 | + | |[00:07] |
|2017-02-10 | |2017-02-10 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |12:07 | + | |[12:07] |
|2014-05-26 | |2014-05-26 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |12:42 | + | |[12:42] |
|2014-05-20 | |2014-05-20 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:14 | + | |[09:14] |
|2014-05-05 | |2014-05-05 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |08:55 | + | |[08:55] |
|2014-04-14 | |2014-04-14 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |08:48 | + | |[08:48] |
|2014-04-07 | |2014-04-07 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |08:53 | + | |[08:53] |
|2014-03-31 | |2014-03-31 | ||
|- | |- | ||
|Балет | |Балет | ||
| − | |08:59 | + | |[08:59] |
|2014-03-24 | |2014-03-24 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:03 | + | |[09:03] |
|2014-03-17 | |2014-03-17 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:08 | + | |[09:08] |
|2014-02-17 | |2014-02-17 | ||
|- | |- | ||
|Коньки | |Коньки | ||
| − | |08:55 | + | |[08:55] |
|2014-02-03 | |2014-02-03 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |08:58 | + | |[08:58] |
|2014-01-27 | |2014-01-27 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:04 | + | |[09:04] |
|2013-12-30 | |2013-12-30 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:22 | + | |[09:22] |
|2013-12-23 | |2013-12-23 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:20 | + | |[09:20] |
|2013-12-16 | |2013-12-16 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |10:14 | + | |[10:14] |
|2013-12-09 | |2013-12-09 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:42 | + | |[09:42] |
|2013-11-25 | |2013-11-25 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Метеорология |
| − | |09:44 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=foEVQQSxzUk 09:44] |
|2013-11-18 | |2013-11-18 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:29 | + | |[09:29] |
|2013-10-28 | |2013-10-28 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |09:26 | + | |[09:26] |
|2013-10-21 | |2013-10-21 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Кусӧдчысьяс |
| − | |09:37 | + | |[09:37] |
|2013-10-14 | |2013-10-14 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Тшак |
| − | |09:46 | + | |[09:46] |
|2013-09-16 | |2013-09-16 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Ты |
| − | |09:53 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=fiS0yhUCjUo 09:53] |
|2013-09-09 | |2013-09-09 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Видзчысь вӧрлудікысь!!! |
| − | |10:20 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=0EQIrmoLFTk 10:20] |
|2013-06-24? | |2013-06-24? | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Кыдзи вӧчӧны газет? |
| − | |09:31 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=khgEiUjvOOc 09:31] |
|2013-06-10 | |2013-06-10 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Кыдзи эновтчыны куритчӧмысь? |
| − | |09:44 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=sw4n2NFuafo 09:44] |
|2013-06-03 | |2013-06-03 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Видзчысь вӧрлудікысь |
| − | |10:13 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=zcxSHCbQepM 10:13] |
|2013-05-20 | |2013-05-20 | ||
|- | |- | ||
| − | |Туризм | + | |Туризм Комиын |
| − | |16:38 | + | |[https://www.youtube.com/watch?time_continue=741&v=YoXuUKBwla8 16:38] |
|2013-05-13 | |2013-05-13 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Кӧр арталӧм |
| − | |16:56 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=K1NilaNbOwk 16:56] |
|2013-05-12 | |2013-05-12 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Кыв поз |
| − | |11:58 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=ihAnxrD-x4Y 11:58] |
|2013-04-22 | |2013-04-22 | ||
|- | |- | ||
|Фото | |Фото | ||
| − | |11:36 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=3UF6L6YLcYg 11:36] |
|2013-04-15 | |2013-04-15 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Йӧз кывъяс |
| − | |11:54 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=oIWpN70V8Hk 11:54] |
|2013-04-08 | |2013-04-08 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Йӧв |
| − | |10:17 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=ga0wv-jgzY0 10:17] |
|2013-04-01 | |2013-04-01 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Пинь |
| − | |11:12 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=d-FxQd1aS1U 11:12] |
|2013-03-25 | |2013-03-25 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Видз |
| − | |10:49 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=u7RODt44o-I 10:49] |
|2013-03-18 | |2013-03-18 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Рӧсада |
| − | |10:48 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=fQVeAtwKipg 10:48] |
|2013-03-12 | |2013-03-12 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Юрси |
| − | |11:36 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=1v3WWboDih0 11:36] |
| − | |2013-02- | + | |2013-02-25 |
|- | |- | ||
| − | |Коми | + | |Коми шаньга |
| − | |11:38 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=8OsP_jYVnIk 11:38] |
|2013-02-18 | |2013-02-18 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Сёрни сӧвмӧдӧм |
| − | |12:44 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=nKZnijo7jiU 12:44] |
|2013-02-11 | |2013-02-11 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Лысин ёнмӧдӧм |
| − | |12:19 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=32RL6rcvJ3Q 12:19] |
|2013-01-28 | |2013-01-28 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Лямпа |
| − | |10:21 | + | |[https://www.youtube.com/watch?v=F9BzO2LAD6k 10:21] |
|2013-01-21 | |2013-01-21 | ||
|} | |} | ||
[[Category:Коми ТВ]] | [[Category:Коми ТВ]] | ||
Версия 19:57, 24 ода кора 2017
Кӧсъя тӧдны - Юрган ГТРК-лӧн уджтас.
| Тема | Кузьта | Эфир кад |
|---|---|---|
| [16:48] | 2017-05-19 | |
| [19:53] | 2017-04-28 | |
| Копей | [14:43] | 2017-04-14 |
| [00:22] | 2017-03-17 | |
| [01:05] | 2017-03-03 | |
| [00:07] | 2017-02-10 | |
| [12:07] | 2014-05-26 | |
| [12:42] | 2014-05-20 | |
| [09:14] | 2014-05-05 | |
| [08:55] | 2014-04-14 | |
| [08:48] | 2014-04-07 | |
| [08:53] | 2014-03-31 | |
| Балет | [08:59] | 2014-03-24 |
| [09:03] | 2014-03-17 | |
| [09:08] | 2014-02-17 | |
| Коньки | [08:55] | 2014-02-03 |
| [08:58] | 2014-01-27 | |
| [09:04] | 2013-12-30 | |
| [09:22] | 2013-12-23 | |
| [09:20] | 2013-12-16 | |
| [10:14] | 2013-12-09 | |
| [09:42] | 2013-11-25 | |
| Метеорология | 09:44 | 2013-11-18 |
| [09:29] | 2013-10-28 | |
| [09:26] | 2013-10-21 | |
| Кусӧдчысьяс | [09:37] | 2013-10-14 |
| Тшак | [09:46] | 2013-09-16 |
| Ты | 09:53 | 2013-09-09 |
| Видзчысь вӧрлудікысь!!! | 10:20 | 2013-06-24? |
| Кыдзи вӧчӧны газет? | 09:31 | 2013-06-10 |
| Кыдзи эновтчыны куритчӧмысь? | 09:44 | 2013-06-03 |
| Видзчысь вӧрлудікысь | 10:13 | 2013-05-20 |
| Туризм Комиын | 16:38 | 2013-05-13 |
| Кӧр арталӧм | 16:56 | 2013-05-12 |
| Кыв поз | 11:58 | 2013-04-22 |
| Фото | 11:36 | 2013-04-15 |
| Йӧз кывъяс | 11:54 | 2013-04-08 |
| Йӧв | 10:17 | 2013-04-01 |
| Пинь | 11:12 | 2013-03-25 |
| Видз | 10:49 | 2013-03-18 |
| Рӧсада | 10:48 | 2013-03-12 |
| Юрси | 11:36 | 2013-02-25 |
| Коми шаньга | 11:38 | 2013-02-18 |
| Сёрни сӧвмӧдӧм | 12:44 | 2013-02-11 |
| Лысин ёнмӧдӧм | 12:19 | 2013-01-28 |
| Лямпа | 10:21 | 2013-01-21 |