Коми гижысьяс — различия между версиями
Ӧньӧ Лав (сёрнитанін | чӧжӧс) (→"Коми писательяслӧн произведениеяс") |
Ӧньӧ Лав (сёрнитанін | чӧжӧс) (→"Коми писательяслӧн произведениеяс") |
||
| Строка 46: | Строка 46: | ||
|- | |- | ||
|[[Бушенёв Пётр Феликсович]] | |[[Бушенёв Пётр Феликсович]] | ||
| − | |1956 | + | |1956- |
|- | |- | ||
|[[Вавилин Иван Михайлович]] (Баярса Иван) | |[[Вавилин Иван Михайлович]] (Баярса Иван) | ||